NEAUVIA

HYDRO DELUX

Nauvia Hydro Deluxe

NEAUVIA HYDRO DELUX - to innowacyjny produkt stosowany do biorewitalizacji skóry, twarzy, ciała. Luksusowa terapia nawilżająca Hydro Deluxe gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry.

Preparat zawdzięcza swoją skuteczność najwyższej na rynku zawartości wyjątkowo czystego kwasu hialuronowego-18 mg/ml, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Naturalne pochodzenie preparatu gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Natomiast zastosowanie tak wysokiego stężenia pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów, widocznych już po pierwszym zabiegu mezoterapii.

Dodatkowo preparat zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia oraz aminokwasy: glicynę i prolinę, co znacząco zwiększa jego długoterminową skuteczność. Preparat pobudza tkanki do produkcji kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji jego wytwarzania, a w efekcie poprawy nawilżenia, jędrności i elastyczność.

Unikatowa kompozycja najczystszej formy kwasu hialuronowego z aminokwasami oraz domieszką hydroksypatytu wapnia gwarantuje przywrócenie witalności Twojej skórze, utrzymujące się przez wiele tygodni!

Protokół zabiegowy jest ustalany dla każdej klientki indywidualnie z uwzględnieniem kondycji jej skóry. Jednak najczęściej zabieg wykonuje się w serii 4 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

Zaleca się zabiegi przypominające po 6 miesiącach.

WSKAZANIA:

  • profilaktyka anty - aging
  • utrata jędrności i gęstości skóry
  • skóra cienka, wiotka
  • skóra odwodniona i mało elastyczna
  • pierwsze oznaki starzenia się skóry, zmarszczki mimiczne