CENTRUM URODY Beauty Studio

Świadczymy swoje usługi od 2009r.

Salon powstał z myślą o Klientkach i Klientach, którzy cenią takie wartości jak doświadczenie, profesjonalizm, uczciwość, wiedzę, otwartość na drugiego człowieka oraz indywidualne podejście do każdego problemu.

Gabinet kosmetyczny

Nasz lokal usytuowany jest w samym centrum Chorzowa, na jednej z głównych ulic: Dąbrowskiego 29. Jesteśmy świetnie skomunikowani z wszystkimi miastami ościennymi, dojedziecie do nas bez problemu z: Katowic, Bytomia, Świętochłowic, Siemianowic, Radzionkowa, Rudy Śląskiej czy Mysłowic.
Bezpośrednio przed salonem znajdują się miejsca parkingowe miejskie - płatne (3.5 zł/h). Bezpłatny parking zaś znajduje się odrobinę dalej na ulicy Kilińskiego lub Krzyżowej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa gabinety zabiegowe oraz trzy stanowiska stylizacji paznokci.

Od początku naszej działalności przykładamy szczególną uwagę do higieny, czystości i bezpieczeństwa świadczonych usług.
Salon dysponuje własną sterylizatornią spełniającą surowe wymagania inspekcji sanitarnej. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wszystkie narzędzia których używamy są jałowe i sterylne oraz na bieżąco przygotowywane dla każdego klienta.

Łóżko do zabiegów kosmetycznych
Miejsce wykonywania zabiegów kosmetycznych

W swojej ofercie posiadamy również szeroki asortyment kosmetyków do pielęgnacji domowej oraz vouchery.

Podczas naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie produkty wiodących marek, które poprzez swój stały rozwój i opracowywanie nowych technologii umożliwiają znalezienie najlepszych rozwiązań dla klientów i dopasowanie się do ich potrzeb. Wykorzystujemy wyłącznie przebadane i dopuszczone na rynek Polski kosmetyki, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty.

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, kosmetologii pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci oraz stylizacji brwi i rzęs. Wkładamy całą swoją wiedzę, umiejętności i serce aby spełnić oczekiwania naszych klientów i wywołać uśmiech na ich twarzach. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemy udział w licznych szkoleniach, bezustannie poszerzamy nasz zakres usług o nowe zabiegi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Personel salonu urody