Regulamin korzystania z usług salonu

CENTRUM URODY Beauty Studio

W trosce o bezpieczeństwo i komfort - Wasz - Drogie Klientki - oraz naszych pracowników, a także w celu zapewnienia jakości oraz dostępności świadczonych usług prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem przed przystąpieniem do korzystania z naszych usług.

Umówienie się na wizytę oznacza zapoznanie się z regulaminem i jego akceptację.

§1

Cenntrum Urody Beauty Studio wykonuje usługi wyłącznie stacjonarnie pod adresem: ul.Dąbrowskiego 29, 41-500 Chorzów.

§2

Rezerwacji terminów można dokonać telefonicznie pod numerem: 535800621, poprzez naszą stronę na facebooku: CentrumUrodyBeautyStudio w godzinach:
poniedziałek-piątek od 9.00 do 20.00, sobota od 8.00 do 14.00

oraz całodobowo w aplikacji Booksy.

§3

W momencie dokonywania rezerwacji terminu należy dokładnie określić jaka usługa ma być wykonana oraz jej zakres np: czy przy laminacji rzęs ma być wykonana również henna brwi lub przy stylizacji paznokci - zdobienie. Nie wykonujemy usług
„tak na szybko przy okazji”. Aby usługa była wykonana dobrze musimy mieć na nią odpowiednią ilość czasu. Pozwoli nam to również zaplanować odpowiednią ilość czasu na zabieg i uniknąć niepotrzebnych poślizgów.

§4

Rezerwacja jest ważna jedynie po wpłacie BEZZWROTNEGO zadatku w wysokości 50% wartości usługi.
Zadatek należy wpłacić do 24h od rezerwacji usługi:

na numer konta;
Salon Kosmetyczny Beata Kurek
ul. Dąbrowskiego 29 lok.3
Nr konta: 98 1750 0012 0000 0000 2343 4897

blik przelew na numer telefonu: 693800621
W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko oraz dzień i godzinę zabiegu.
tj. (zadatek na usługę: Anna Nowak, 01.04.2021, godz.13.00.)

lub osobiście w Salonie

W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwacja zostaje anulowana.

§5

Jeżeli nie możesz pojawić się na umówionym terminie poinformuj nas o tym jak najszybciej telefonicznie lub poprzez sms, pod nr 535800621.
Istnieje jednorazowa możliwość przełożenia terminu bez utraty zadatku, minimum 24 h przed umówionym terminem wizyty.

Sytuacje tj. informacja na krócej niż 24h przed terminem wizyty, nie pojawienie się w umówionym terminie lub jeżeli nie dojdzie do wykonania usługi z winy leżącej po stronie klienta - skutkują utratą zadatku!
Bardzo prosimy o przemyślane planowanie wizyt. Szanujmy siebie i swój czas wzajemnie.

§6

Dopuszczalne jest maksymalnie 15 minutowe spóźnienie. Jeśli podejrzewasz że możesz się spóźnić poinformuj nas o tym jak najszybciej.
Bardzo prosimy o punktualność. Nie chcemy skracać czasu Twojej usługi ani wykonywać jej w pośpiechu.
Spóźnienia powyżej 15 minut mogą skutkować odmową wykonania usługi i utratą zadatku lub wykonania jej jedynie w ograniczonym zakresie.

§7

Obsługujemy wyłącznie osoby pełnoletnie. Wykonanie usługi u osoby niepełnoletniej wymaga pisemnej zgody rodzica.

§8

Umawiając się na zabieg poproszona zostaniesz o podanie prawdziwego imienia, nazwiska oraz aktualnego numeru telefonu. W przypadku gdy tożsamość lub wiek wzbudzi nasze wątpliwości poprosimy o okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

§9

Wykonanie niektórych zabiegów związanych z nakłuwaniem skóry wymaga pisemnej zgody na wykonanie zabiegu. W przypadku odmowy podpisania zgody nie będziemy mogły wykonać zabiegu.

§10

Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wykonania usługi poza godzinami naszej pracy. Usługa taka jest możliwa wyłącznie po dokonaniu przedpłaty, a jej cena jest droższa o 100%..

§11

Wszystkie sprawy nieuwzględnione w regulaminu będą rozpatrywane z chęcią osiągnięcia kompromisu i porozumienia satysfakcjonującego obie strony.